top of page

PROJELENDİRME

Ergonomik, güvenli ve refah dolu yapıları yaratırken ekonomik, yeşil dostu, modern ve kaliteli yaşam alanları tasarlıyoruz.

MİMARİ PROJE

Dilediğiniz mimari proje tasarımı hizmetleri ile konsept proje tasarımı, avan proje, ruhsat projeleri, uygulama projeleri sunuyoruz. Ayrıca detay çözüm uygulamalarından modelleme aşamalarına kadar hayalinizdeki yapıyı canlandırıyoruz.

Geçmişten, kültürümüzden aldığımız ilham, bugünün insana dokunan yapılarını tasarlarken yolumuzu aydınlatıyor. Merkezinde insan olmayan, çevreyi, sosyal yaşamı, ekonomiyi ve hatta antropoloji, psikoloji, sosyoloji ve felsefeyi formülünün içine katmayan bir mimari anlayışın olamayacağını biliyor, çalışmalarımızda bütüncül bir yaklaşımı benimsiyoruz. Miras olarak kabul ettiğimiz bu çok disiplinli anlayışla geçmişi modernize ederek bugüne taşıyoruz. 

 

Güncel teknolojilerin sunduğu  çözümler doğrultusunda, kullanıcı ihtiyaçlarına göre işlevsel mekan çözümlerini yapılarımızda kullanarak geleceğe değer katıyoruz.

İnşaat sektörünün büyümesinin devam ettiği bu dönemde, sizin için ön plana çıkan fonksiyonel çözümler, doğru ve hassas bütçelendirme, uluslararası kalite standartlarının sağlanması, zamanında ve öngörülen süreçlerden daha hızlı yapılan iş teslimi gibi ana unsurları tasarımlarımızla bütünleştiriyoruz.

Her proje kendi çerçevesinde bir özellik taşır ve parametrelerin değişimine göre şekil alır. Biz fikirlerimize sınır koymadığımız gibi sizin de tasarım sürecinde hayallerinizi sınırlandırmamanız gerektiğine inanıyoruz.

Projenin parametrelerini tarafımıza ilettikten sonra size düşen tek görev hayallerinizi serbest bırakarak projeye referans olmak. Siz hayallerinizi seyrederken ihtiyacınız olan çözüm ve sistemleri bir araya toplayıp gerçekleştiriyoruz. Mimari proje hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için bizi aramanız yeterli.

Ankara merkezli olarak faaliyet gösteriyor ve başlıca aşağıdaki hizmetleri sunuyoruz:

 • Master Plan ve Vaziyet Planı

 • Konsept Tasarımı

 • Avan ve Ruhsat Projeleri

 • Uygulama Projeleri ve Detay Çözümleri

 • Şantiye Takibi

statik proje

STATİK PROJE

Yapı sağlığını tehdit edebilecek parametrelerin analizini yaparak yapıların mimari projeye uygun çalışmasını sağlayacak taşıyıcı sistemleri tasarlıyoruz. 

Betonarme, çelik, ahşap birçok farklı türde yapının statik projelerini inşaat mühendislerimiz tarafından hesaplanmasını sağlıyor, mimari proje ile birlikte minimum geri dönüş ilkesi ile sağlıklı entegre bir yapı kuruyoruz.

Güncel teknolojinin getirdiği yeni sistemleri de yapınıza entegre ederek kreatif mühendislik hizmetleri ile yapınız için optimum değerleri size sunuyoruz.

Farklı sistemlerin getirdiği farklı fayda/maliyet oranını göz önünde bulundurarak basma kalıp sistemler yerine her yapının karakterinin farkında olarak tasarımlarımızı yapıyoruz.

Hedefimiz çok proje yapmak değil sağlıklı projeler yapmak. Bu doğrultuda yapacağımız her projenin en ince ayrıntısına kadar düşünülmesi konusu hassasiyetimizdir. 

 • Toplu Konutlar

 • Rezidanslar

 • Sosyal Alanlar

 • Özel Spor Tesisleri

 • Endüstri Yapıları

 • Kentsel Dönüşüm Alanları

alanlarında Ankara merkezli olarak hizmet veriyoruz.

Interior Designer at Work

İÇ MİMARİ PROJE

Yaşam alanınızın kalitesini belirleyen, ruhunu veren, siz değiştikçe değişen yaşam tarzınıza uygun iç mekan tasarımları ile yapılmasını veya yenilenmesini istediğiniz her alanda yaratıcı ve ekonomik çözüm önerilerimizle yanınızdayız.

Tasarımın farklı bir yetisi olduğuna inanıyoruz, işlevselliği ve mekan içerisindeki etkileşimi önemsiyoruz. Mekan tasarlarken o mekana ait duyguları, içerisinde yaşayan bireylerin hareketlerini ve kullanım amacını projenin önceliği haline getiriyoruz.

İç mimarlık obje yerleştirme, malzeme seçimi ve dekorasyon değildir. Mimarlarımız ile  bir yaşam alanının hedef kitle analizi ile başlayarak mekan içerisindeki işlev tasarımına, bireyler arasındaki etkileşim tasarımı gibi nüansları planlıyoruz. Bu planlama ile birlikte o hedef kitlenin taleplerine karşılık veren proje tasarım aşamasına ilerliyoruz. Konsept tasarımı ile başlayan proje sürecinde mekanda kullanılan her detay incelikle belirleniyor. Ardından dilerseniz uygulama ve kontrolörlük süreçlerinde de destek sunuyoruz. Sürecin her adımında sizin fikirleriniz yolu gösteriyor.

Amacımız, kağıt üzerinde müşterilerimize sunduğumuz tasarımların, farklı beklentileri karşılayacak kalitede, uygulama aşamasında ise hayallerin gerçeğe dönüşebildiğini gösterecek nitelikte olmasıdır.

Yapılarınızın yenilenmesi, parlak fikirlerle dekore edilmesi, tamiratlarının yapılması, yalıtım malzemelerinin uygulanması, ek sistemlerle yapılara yeni tasarımlar katılması gibi pek çok işlemi özveriyle gerçekleştiriyoruz. Çarpıcı restoran tasarımı, ofis bölme, konut tadilatı, aydınlatma danışmanlığı, mağaza yenilenmesi, iç ve dış mekan duvar tasarımları, karavan - tiny house tasarımı gibi yenilenmesini istediğiniz her alanda yaratıcı ve ekonomik çözüm önerilerimizle yanınızdayız.

Son yıllarda artan talep doğrultusunda iç mimari alanında mağaza, restoran, konut, ofis ağırlıklı Ankara merkezli çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

bottom of page