top of page

NE YAPIYORUZ

Markanızı ideal şekilde yansıtmak için dileyeceğiniz her hizmeti sağlıyoruz.

Logos

MARKA TASARIMI

Markanıza isim koyma sürecinden başlayarak aklınıza gelecek her tasarım öğesinin geliştirilen konsept doğrultusunda yapıldığından emin oluyor, bütüncül bir kimlik, bir ‘marka’ oluşturuyoruz.

marka tasarımı

MARKA ve KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

İsim koymadan müşteriye ulaşan ürüne uzanan tüm süreçte yanınızdayız. Sektörünüzdeki rakiplerden sıyrılıp farkınızı ortaya koyan detaylara odaklanıyoruz. Rakip ve pazar analizleriyle marka hikayenizi yazıyor, hedef kitlenizle anlatacaklarınızı çiziyoruz. Bu hikaye bizi marka adınıza, sloganınıza, marka sesinize götürüyor ve markanız hayat buluyor. Kurumsal kimliğiniz bir logodan ibaret kalmıyor, bu hikayenin görsel yüzü olarak işliyoruz. Oluşturduğumuz tasarım dili logonuzdan, matbaa ürünlerine, web sitenizden sosyal medyada paylaşacağınız fotoğraflara kadar taşınıyor. Markanıza isim koyma sürecinden başlayarak aklınıza gelecek her çeşit tasarım öğesinin geliştirilen konsept doğrultusunda yapıldığından emin oluyor, bütüncül bir kimlik, bir ‘marka’ oluşturuyoruz. Bu da markayı doğru müşteriye ulaştırmak için çizilen yol haritasındaki en önemli basamağı oluşturuyor.

GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimliğinize uygun şekilde tasarlanacak, ihtiyaçlarınıza hitap eden ​ürün tasarımlarını gerçekleştiriyoruz. Bunlar:​

 • Logo Tasarımı

 • Kartvizit Tasarımı

 • Antetli Kağıt Tasarımı

 • Diplomat Zarf Tasarımı

 • Cepli Dosya Tasarımı

 • Teklif Dosyası Tasarımı

 • Katalog Tasarımı

 • Menü Tasarımı

 • Dergi ilanı Tasarımı

 • Broşür Tasarımı

 • Ambalaj veya Etiket Tasarımı

 • Promosyon Ürün Tasarımı

 • Tabela Tasarımı

 • Billboard, araç giydirme, duvar giydirme, outdoor tasarımları

Dilerseniz çözüm ortaklarımız aracılığıyla Ankara içinde kaliteli baskı ve matbaa hizmetleri sunuyoruz.

Website

WEB TASARIM

Dijital kimliğinizi şekillendiriyoruz. 

web tasarım

WEB TASARIM

İstekleriniz doğrultusunda bir site haritası ve size özel bir tasarım ile hazırlanan ile web sitenizi mobil ve Google uyumlu olarak teslim ediyoruz. Web sitenizin arayüzünü, ziyaretçileriniz dikkate alınarak kullanıcı dostu olarak tasarlıyoruz. Son dönemlerde mobil kullanımın artışına uygun olarak mobil siteniz incelikle işliyoruz.

Partneri olduğumuz ve altyapı olarak kullandığımız Wix, hem sitenizi hosting anlamında güvende tutar, hem de anlaşılması zor yönetim panelleri yerine görsel olarak kullanım kolaylığı sunar. Rahatça

sitenizi güncelleyebilir ve ömürlük

operasyon ücretlerinden

kurtulursunuz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

GOOGLE SEO

Arama motoru optimizasyonu, kısaca SEO (Search Engine Optimization), Google, Yandex, Bing ve benzeri arama motorlarında markanızın, web sitenizin ve ürünlerinizin üst sıralarda çıkmasını sağlar. Ne yazık ki bu arama motorları sitenizi kendiliğinden işleme almıyor. Bunun için kayıt işlemi yapıldıktan sonra metinlerinizin SEO'ya uygun düzenlenmesi, anahtar kelimelerle sitenizin zenginleştirilmesi ve backlink gibi çalışmalar yürütüyoruz. Not düşmek istiyoruz ki SEO oldukça uzun vadeli ve emek isteyen bir iştir.

Outdoors Meeting

DİJİTAL REKLAMCILIK VE SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Doğru bir reklam yönetimi ile Sosyal Medya, SEO ve Google Ads reklamları ile en iyi sonucu almanızı sağlıyor ve yeni müşterilerle sizi buluşturuyoruz.

dijital reklam

GOOGLE ADS REKLAMLARI

Google'da en üstte çıkmak her firmanın dileği. İyi yapılan bir SEO ile bile bu aylar alabilirken arama motoru reklamları, en üst sırayı en kısa sürede uygun bir bütçe ile sağlıyor. İtiraf edelim ki müşteriler de reklam verenlerin arama butonlarına daha sık tıklıyor.

Doğru hedef kitleye doğru reklamı sunarak en iyi dönüşü almanızı ve bütçe yönetiminizi sağlamak için Omnia Kreatif yanınızda.

SOSYAL MEDYA REKLAMLARI

Facebook, Instagram ve Youtube reklamları ile her gün saatlerini ekran başında geçiren potansiyel müşterileriniz daha sizi aramadan onlara gidin. Marka bilinirliğinizi arttırın, insanların işletmenizi keşfetmesini veya işletmenizle bağlantı kurmasını sağlayın. Reklam hedeflerinize ve hedef kitlenize uygun reklam çalışmaları için bizi arayın.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Birlikte geliştirdiğimizi strateji çerçevesinde içeriklerimizi hazırlıyor, onayınıza sunuyoruz. Doğru araştırma, planlama ve operasyon süreçleri ile hesaplarınızı efektif biçimde yönetiyoruz. Ankara sosyal medya ekibimizle aşağıdaki platformlarda hizmet veriyoruz:

 • Facebook Sayfa Yönetimi

 • Instagram Hesap Yönetimi

 • Youtube Kanal Yönetimi

 • Twitter Hesabı Yönetimi

 • LinkedIn Sayfa Yönetimi

Camera Recording in the House

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ ve VİDEO PRODÜKSİYON

İsteğinize göre çeşitli formatlarda tanıtım filmleri hazırlıyoruz. Reklam veya sosyal medya için ürün ya da mekan çekimleri yapıyoruz. İster basılı ister dijital platformlarda yayınlıyoruz. 

profoto

TANITIM REKLAM VİDEO ÇEKİMİ

Tanıtıcı video ve reklam filmlerinizi, Ankara’daki video prodüksiyon ekibimizle hedef kitlenize ve yayınlanacak mecraya en uygun biçimde çekiyor, kurguluyor, montajlıyoruz. Özellikle sosyal medya için hazırladığımız tanıtımlarda trendleri takip ediyor, hızlı çarpıcı etkili videolar hazırlarken marka kimliğinizi de göz ardı etmiyoruz.

PROFESYONEL FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Markanızın, ürün, mekan ve ön plana çıkarmak istediğiniz hizmetlerin profesyonel fotoğraf çekimini yapıyoruz. Ekibimize ve size uygun bir randevu oluşturduktan sonra tüm ekipmanlarımız ile fotoğraf çekim sürecini profesyonel olarak yönetiyoruz. Ardından seçilen fotoğraflarınızı rötuşlayıp hepsini dijital olarak birkaç gün içinde teslim ediyoruz.

Ankara Cafe Restoran, Yiyecek İçecek Gıda Çekimi, Moda Çekimi, Takı ve Aksesuar Çekimi, Teknoloji Ürünü Çekimi, Teknik Malzeme Çekimi ve benzeri pek çok sektörde hizmet vererek ürün ve hizmetlerinizi müşterilerle buluşturuyoruz.

MOTION GRAPHICS / TANITICI VİDEO ANİMASYONLARI

Mesajınızı kitlelere aktaracak animasyonları kurgu, montaj, ses, müzik ve görsel arasında bütünlük sağlayarak hazırlıyoruz. Çizimler ve grafiklerle zenginleştirilen içerikler etkileyici müziklerle izleyicinin hatırında kalır. Instagram tanıtımlarında, Youtube ve Twitch kanal tasarımları, intro, outro, endcard tasarımlarında kullanılabilir.

bottom of page